Paylaşmak Güzeldir ve Güzellikler Paylaştıkça Artar.

Merhaba,

Bundan sonra ben de, hayatıma güzellik katan tüm bilgi ve tecrübelerimi elimden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Girişimcilik, eTicaret, Doğrudan Satış, Tavsiye Pazarlaması (Network Marketing), 10 yılı aşkın Satış-Pazarlama tecrübesi ve birçok yaşanmış hikaye…

Paylaşmak Güzeldir ve Güzellikler Paylaştıkça Artar.

Keşke bunları yazmaya 10 sene önce karar vermiş olsaydım diyorum şimdi. Çünkü aralarında herkese fayda sağlayabilecek o kadar güzel tecrübe ve hikayeler var ki, birçoğunu hatırlamakta zorluk çekiyorum şu anda.

Aslında, satış mesleğinde başarılar elde etmeye başladığım yıllarda bana bu konuda tavsiyede bulunan biri olmuştu. “Ziya bu tecrübelerini yaşadıklarını mutlaka bir kenara yaz, sana ve birçok kişiye faydalı olacaktır” demişti. Bana da mantıklı gelmişti ama çok yoğunum uygun olduğum bir zaman yazarım diyerek kendi kendime ötelemiştim. Şimdi çok pişmanım:)

Ve bu pişmanlığı, birkaç gün önce okuduğum Her Şeyin Başı Blog kitabından sonra hissettim. Teşekkürler Salih Seçkin. Neden sizin de bir blog yazmanız gerektiğini anlatan bu kitabı mutlaka okumalısınız. Şimdi aynı pişmanlığı gelecekte yaşamamak için, herkese fayda sağlayabileceğini düşündüğüm, yaşadığım tecrübelerimi, öğrendiğim ve beni etkileyen bilgileri sizlerle bu blog üzerinden fırsat buldukça paylaşmaya gayret edeceğim. Elbette sizlerin de yardımına ve yönlendirmesine her zaman açığım.

Şimdiden söyleyelim, bir hatamız olursa affola.

Saygılarımla,
Ziya KIZILTAN

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.